עין לציון צופיה

"עין לציון צופיה" הוא פרויקט תוכן המבקש לשקף בצורה בלתי אמצעית את מגוון העמדות המתקיים ביהדות התפוצות בנוגע למדינת ישראל. במסגרת הפרויקט הוצג שאלון זהה לחברי קהילות יהודיות ברחבי העולם ובו התבקשו לנסח את עמדותיהם בנוגע למדינת ישראל ובהתייחס לסוגיות שונות. לפניכם תשובותיהם

אודות הפרוייקט

"עין לציון צופיה" הוא פרויקט תוכן המבקש לשקף לציבור הישראלי את האופן בו יהודי התפוצות תופסים את מדינת ישראל ואת מערכת היחסים בינה לבין יהדות התפוצות, זאת מתוך מטרה לבסס את היחסים בין שני הצדדים על היכרות קרובה ומעמיקה ועדויות כנות בגוף ראשון ולא על סטריאוטיפים והנחות שגויות.

במסגרת הפרויקט מוצג שאלון זהה לחברי קהילות יהודיות ברחבי העולם באמצעותו יתבקשו לשרטט את עמדותיהם והשקפתם בנוגע למדינת ישראל בהתייחס לסוגיות שונות: מהי מידת המחויבות שלהם לקיומה של מדינת ישראל? הם הם מרגישים אחריות מוסרית למדיניותה של ישראל? מהי עמדתם בנוגע לממסד הדתי בישראל? ועוד.

תשובות הנשאלים מתורגמות לעברית ומוצגות באתר זה וכן באתר זהה בשפה האנגלית. במידה וברצונכם לקחת חלק בפרויקט זה, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר באמצעות טופס יצירת קשר המופיע למטה.

נשמח לשמוע ממך!

במידה וברצונכם לפנות למערכת פרויקט "עין לציון צופיה" הנכם מוזמנים לשלוח הודעה באמצעות טופס המופיע בעמוד זה או ישירות לכתובת הדוא"ל – lookingatzion@gmail.com

 

 

דילוג לתוכן